Hakkımızda

​​JİN. OP. DR. Pınar TOKATLIOĞLU

jinekologum Ataşehir/Kozmetik Jinekolog

14.07.1967 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1991 mezunuyum.1998 den bu yana Ataşehirdeki ' Jinekologum Ataşehir' adlı Kliniğimde Kadın hastalıkları ve Doğum hekimliği  yapmakdayım. İnsanların, özellikle biz kadınların iyi şeylere layık olduklarını düşünmüşümdür hep. Bu nedenle hastanelerin karmaşından uzak, kar-zarar hesapları içinde olmadan, gönlümce çalışabildiğim, hastalarımla daha iyi iletişim kurabildiğim kliniğimde butik hizmet vermekteyim. Bir kadın olarak Kadın Doğum doktoruna muayene olmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilirim:) Bu nedenle hastalarımın üst düzey teknolojik donanıma sahip, hijyenik ve modern bir ortamda, konfor ve güven içinde muayene olmalarını sağlamak çok önemli.  

Doğum (özellikle normal doğum) ve gebelik takibi primer ilgi alanım. Doğumda anne dostu yaklaşım olarak değerlendirilebilecek medikal gereklilik olmadıkça normal doğum uygulamasından yanayım. Doğumda Doğal ve Aktif Doğum uygulamalarını tercih etmekteyim. (www.dogaldogumatasehir.com) Anne ve baba adaylarının doğuma ve yeni hayatlarına uyum sağlayabilmeleri için gebelerime 'Doğum Öncesi Hazırlık ve Pilates Kursları' düzenlemekteyim. Bu kurslarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.hamileokuluatasehir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kadın sağlığının ruhsal ve estetik yönleri ile bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünmekteyim. Bu nedenle laparoskopi ve histeroskopik uygulamalar vaginismus tedavisi , genital estetik ameliyatları, dolgu ve botoks uygulamalarıyla da ilgilenmekdeyim. Ulusal ve uluslararası birçok kongre, work-shop ve seminerlere katıldım halen de katılmaktayım. 

İstanbul Tabip Odası, 
Türk Jinekoloji Obstetri Derneği 
Jinekolojik Endoskopi Derneği 
İSUOG(İnternational Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynocology) 
MESGE (Middle East Society for Gynocologic Endoscopy) üyesiyim.

Sertifikalar ile ilgil ayrıntılı bilgi için: tıklayınız

http://www.pinartokatlioglu.com